Přístrojové ošetření pleti

RADIOFREKVENČNÍ LIFTING MBE

Radiofrekvenční lifting  je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie.

 

Nechirurgický LIFTING OBLIČEJE A DEKOLTU
Obličejová radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Výsledky:

– Zpevnění kontur obličeje
– Omlazení a vypnutí pleti
– Odstranění vrásek
– Hloubková regenerace pokožky
– Stimulace kolagenových vláken 

Kontraindikace: 

– na břiše u těhotných žen
– u osob s kardiostimulátorem
– na akutní zranění svalů
– v blízkosti kovového piercingu
– na prsou, pokud trpí klientka fibrózní nebo fibrocystickou  mastopatií
– na podrážděnou pokožku

EASY MOOD- radiofrekvence + fototerapie + ultrazvuk PHOTOGEN SYSTEM – perfektní koordinace v kosmetickém salónu.

Radiofrekvence:

1.Hloubková hydratace- obličej a dekolt, pro pleť suchou, má protivráskový účinek, pleť je po ošetření rozzářená, otoky kolem očí zmizí, transportuje se velké množství účinných látek do stratum corneum. Obnovuje strukturu pleti po nadměrném opalování.
2. Zpevnění a lifting obličeje. Zvýšení produkce kolagenu a elastinu, viditelné výsledky již po prvním sezení. Odstraňuje otoky kolem očí, zmírňuje mimické vrásky a působí preventivně proti vráskám.

Ultrazvuková špachtle DERMAPEEL s dvojitou funkcí – peeling a iontoforéza (MBE, Itálie)

– moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle. Po ošetření není pokožka podrážděná (žádné červené flíčky). 

– čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací 30.000 Hz za sekundu, které rozkmitá povrch pokožky a tím uvolní odumřelé buňky a odstraní je naprosto bezbolestně, vhodné i pro velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou.

– umožňuje provádět iontoforézu – neinvazivně a bezbolestně se vpravují aktivní látky, jako je např. kolagen, kyselina hyaluronová, vitamíny apod. až do spodní vrstvy epidermis.