Všechny služby

Mým cílem je poskytnutí kompletní péče o krásu a zdraví Vaší pleti s využitím nejnovějších poznatků v kosmetologii. Protože pleť obličeje i celého těla je naším nejbližším a nejdražším oděvem, je zrcadlem naší duše a její schránkou. Nechte ji tedy hýčkat a rozmazlovat odbornou péčí s individuálním přístupem ke každému typu pleti žen i mužů.

Novinka

BB GLOW a microneedling

Nejnovější trend v kosmetologii – barevně sjednocená pleť bez pigmentových skvrn, vrásek, akné a dehydratace.

Novinka

Monochromatická světelná terapie

Monochromatické světelné terapie se využívají nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii coby podpora hojení tkání. Řadou testů byla prokázána účinnost této fyzikální terapie. 

Omlazení pleti a zjemnění vrásek -MEZOTERAPIE – DERMAPEN

Microneedling- mezoterapie je velice účinná neinvazivní metoda při níž se pomocí dermálního pera aplikuje kosmetické sérum nebo koktejl z mezoterapeutických přípravků md:ceuticals do kůže do hloubky 0,25mm až 1,5 mm. Mezoterapie stimuluje pojivovou tkáň a řeší daný problém okamžitě. Mezoterapeutickou metodou je možné ošetřit oblast obličeje, krku a dekoltu.

Přístrojové ošetření pleti

Radiofrekvenční lifting  je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie.

Chemický peeling

Princip chemického peelingu je velmi jednoduchý: pH pleti je cca 5,5 a je tudíž lehce kyselé. Cokoliv, co je na pleť aplikováno s jinou hodnotou než je 5,5, může způsobit na pleti podráždění, zčervenání a „poleptání“ pleti. Toto „poleptání pleti“ je léčebný a obnovující proces spojený s množstvím požadovaných výsledků, jako je např. omlazení, odstranění nežádoucích pigmentů, akné a jizviček po akné.

Depilace Starpil

STARPIL vosky s nízkým bodem tání jsou vyrobeny
z včelího vosku a vysoce kvalitních pryskyřic.

design & development WHITE GORILLA created on DIVI.

Sledujte mně